geosan1

Developerský projekt roku před vyprodáním

geosan1O nové byty je velký zájem. O to větší je o projekty, které jsou oblíbené, nebo leží v zajímavé lokalitě. Obojí splňuje projekt Liberty Building, který leží téměř v centru Prahy a získal hned 2 ocenění v soutěži Developerský projekt roku.

Exkluzivní bydlení

Kdo hledá opravdu výjimečné bydlení, měl by se zaměřit na lokalitu Prahy 4, konkrétně na projekt Liberty Building. Tento developerský projekt byl oceněn jak cenou veřejnosti, tak cenou architektů jako developerský projekt roku.

Liberty building leží v Nuslích, na hranici mezi Prahou 4 a Prahou 2. Skládá se ze dvou etap. První etapa, která je již vyprodána, je novostavba, která je připojena na starší budovu bývalé továrny Regula. Právě rekonstrukce tohoto objektu, na krásné mezonetové byty nabízí druhá etapa.

K dispozici jsou mezonetové byty s velkou obytnou plochou. Vhodné jsou jak pro rodiny s dětmi tak pro single, kteří hledají exkluzivní bydlení v těsné blízkosti centra. Zájem o tento projekt je tak velký, že zbývá jen pár volných bytů.

Bydlení spojené s podnikáním

Podnikatelé mohou spojit příjemné bydlení s atraktivní lokalitou a mít svou práci o pár poschodí od svého domova. V nabídce je i několik komerčních prostor, které se hodí pro otevření fitness, nějaké služby či kanceláře. Výloha do ulice, vysoké stropy. Tyto nebytové prostory nabízí opravdu ideální dispozice.

geosan3Díky těmto prostorům ušetříte spousty času cestováním a budete ho moci věnovat své rodině, nebo svým koníčkům.

Okolí plné kultury a sportu

Občanská vybavenost nabízí dostatek aktivit pro každého. Nákupní centra jsou na dosah. Por relaxaci můžete využít nedalekých Havlíčkových sadů. Za kulturou pak můžete vyrazit do divadla Na Jezerce. Nechybí zde ani zdravotní středisko a základní škola.

Další sportovní, relaxační a kulturní vyžití je v nedalekém okolí, nebo centru Prahy.


Posted in Stavba.