lité podlahy

Potřebujete kvalitní podlahu? Zkuste anhydrit!

lité podlahy

 

K vytvoření hrubé podlahy můžete využít beton, ale pokud potřebujete rychlou práci a přitom ještě získat na kvalitě, doporučuje se pokládka anhydritové podlahy. Tento druh materiálu dokáže šetřit náklady na teplo a zároveň dá mnohem méně práce na pokládku.

 

header_podlahy

 

Co je anhydrit

Anhydrit je potěrový materiál, který má samonivelační účinky. Je speciální směsí na bázi síranu vápenatého, plniv, zušlechtěných přísad a vody. Kromě samonivelačních účinků se anhydrit také vyznačuje minimální roztažností. Není tedy potřeba armovat a vysokým přenosem tepla.

Rychlá aplikace

Anhydrit je navíc vhodný do většiny vnitřních prostorů a jeho aplikace je velmi rychlá. Rodinný dům o rozloze 150 – 200 m2 lze anhydritem ošetřit už za dvě hodiny. Lze jej aplikovat na sdružené podlahy, podlahy v oddělovací vrstvě a vytápěné podlahy. Není třeba dilatovat jednotlivé místnosti či topné okruhy.

 

lité podlahy

 

Anhydritová podlaha má výbornou tepelnou vodivost, takže ušetříte, až třicet procent veškerých nákladů na topení, pokud máte v podlaze topení. Nespornou výhodou anhydritové podlahy je také to, že se na rozdíl od betonové podlahy nedotvaruje ve formě nežádoucích zvednutých pružících rohů.

Komu svěřit pokládku

Anhydritovou podlahu i s veškerým servisem můžete zadat na stránkách www.ddstavby.cz. Zde najdete informace, novinky, ale i reference, kde všude byly podlahy aplikovány. Tato firma se specializuje na aplikaci anhydritových potěrů českých výrobců a má za sebou stovky realizací. Provádí také veškerou přípravnou práci spojenou s aplikací anhydritové podlahy tj. zaměření, konzultace na stavbě, pokládku izolací (případný podsyp a vyrovnání izolací), pokládku separační folie, dilatačních mirelonových pásů atd. Proměření stavby před realizací je přitom zcela zdarma.

 

doprava


Posted in Stavba.