Multifunkční zahradní prvek Playstone s osvětlením

Vyhrajte si na zahradě s multifunkčním prvkem Playstone

Multifunkční zahradní prvek Playstone s osvětlením

Na zahradě, chatě nebo třeba i jen na malém kousku zeleně v okolí domu často relaxujeme a necháváme ze sebe spadnout starosti všedního dne. Abychom tato příjemná místa dovedli k dokonalosti, naučili jsme se je doplňovat různými prvky, které nám přinesou komfort a pohodlí. Pro zachování atmosféry těchto oáz klidu, vybíráme především takové výrobky, které jsou vyrobené z přírodních materiálů. Jedním z nich, ač se to nemusí na první pohled zdát, je i beton.

Pokud se také právě poohlížíte po vylepšení pro svou zahradu, tak by se vám mohla zalíbit novinka v nabídce betonových prvků zahradní architektury LiaStone: Playstone. Jedná se o multifunkční zahradní prvek vyrobený z lehkého keramického betonu, s nímž si při plánování zahrady můžete opravdu vyhrát. Díky tvaru rovnoramenného lichoběžníku z něj lze vytvářet různé sestavy.

Jeho využití je opravdu široké. Postavíte z něj opěrnou i pohledovou stěnu nebo okrasnou zeď s členitým i hladkým povrchem. Pomůže vám zpevnit svah i vytvořit skalku. Bude sloužit jako betonový květináč nebo vysoký záhon. S přidáním dřevěných a plastových doplňků s ním také hravě vytvoříte lavičky, odkládací plochy, odpadkový koš a podobně. S jedním jediným prvkem tak vybavíte celou zahradu!

Playstone je k dostání ve 4 základních barvách – šedá, červená, okrová a hnědá. Na objednávku jej však lze vyrobit i v jiných barvách. Díky použití lehkého betonu, který je 100% přírodní a recyklovatelný, se s prvky Playstone, ve srovnání s jinými betonovými tvarovkami, lépe manipuluje.

Chcete-li vědět o Playstone více, podívejte se na web www.liastone.cz, kde najdete i různé inspirativní příklady pro jeho využití.

betonové ploty

 


Posted in Stavba, Zahrada.