logo-topstep

Schodiště pro každý domov

logo-Topstep

Schody v interiéru hrají velikou roli. Kromě jejich funkce, mají i roli designového prvku. Pěkné schody by tedy měly být v každém domě. Jak zkrášlit staré schody, bez bourání a větších stavebních úprav?

 

Obložení schodů

Změnit nevzhledné schodiště se dá velmi snadno a překvapivě i bez sebevětších stavebních úprav. Staré schodiště jde snadno obložit. Stavebnicový systém TOPSTEP jsou profily, kterými se staré nevzhledné schodiště obloží. Lze použít na jakýkoliv typ schodů. Od rovných až po točité. Materiál původních schodů nehraje roli. Obložíte stejně snadno schody dřevěné, betonové i kovové.

Vhodné typy schodiště a dekory

Materiál původních schodů nehraje roli. Obložíte stejně snadno schody dřevěné, betonové i kovové. Další velkou výhodou je široká škála dekorů, díky kterým můžete schody začlenit do zbytku interiéru. Už nebudete muset zavírat dveře před nevzhledným ošoupaným schodištěm.

 

Mezi standardní dekory schodů patří například dekory javor, buk, třešeň olše nebo mramor, světlý a tmavý dub. Na výběr je i z dekorů trendových. noce iseo – groove, gold limba, crazy orange. Nejste tedy v podstatě ničím limitováni

 

Snadná montáž svépomoci, nebo s odborníky

Montáž obložení schodů je velmi jednoduchá. Zvládne jí každý šikovný domácí kutil. Není k tomu potřeba žádné speciální vybavení kromě klasického nářadí a příruční pily. U stavebnice TOPSTEP naleznete vše potřebné. Hliníkovou lištu, ke které se připevní postupnice a schodový nášlap.

 

Pokud se bojíte, že byste renovaci schodiště nezvládli svépomoci, můžete využít služeb odborníků, kteří Vám rádi schodiště profesionálně obloží.

 

Topstep (2)


Posted in Interier, Stavba.