nábytek

Jak poznat kvalitní nábytek

nábytekToužíte po novém interiéru, ale nevíte, jak na to? Dáváte přednost kvalitnímu českému nábytku? Jak ale poznáte opravdu kvalitní nábytek v nepřeberné nabídce trhu? Pomocníkem Vám může být značka Česká kvalita – nábytek, která garantuje kvalitu zakoupeného nábytku.

Co tato značka garantuje?

Česká kvalita zaručuje spotřebiteli, že zakoupený nábytek prošel náročným hodnocením a testy kvality.  Značka umožňuje jednoznačně a jednoduše identifikovat výrobek, který byl přezkoumán kvalifikovanou institucí nejen z hlediska jeho kvality, ale i užitné hodnoty a bezpečnosti! Tím je zaručeno, že má testovaný nábytek ve srovnání s obdobnými výrobky na trhu nadstandardní kvalitu. Výrobek je testován (i dodáván zákazníkům) ve smontovaném stavu. Nemůže se tedy stát, že spotřebitel dostane „hromadu prkýnek“, z kterých je potřeba jednotlivé skříňky teprve sestavit. Na první pohled se zdá, že nesmontované skříňky jsou levnější. Ve finále tomu tak není, protože operace sestavení neprobíhá u výrobce, nýbrž u zákazníka v jeho domově a to je také zpoplatněno v montáži. Dodávkou kuchyně na míru s kvalitně smontovanými skříňkami přímo od výrobce zákazník ušetří nemalé peníze za zbytečně zdlouhavou montáž a v neposlední řadě také drahocenný čas.  Všechny operace, které je možno provést ve výrobě, tak nezatíží domácnost zákazníka nepořádkem a chaosem. Nehledě na to, že některé operace ani kvalitně u zákazníka provést nelze. Montéři pak normální chod domácnosti zatíží mnohem kratší dobu a téměř zde odpadá nebezpečí poškození podlah apod.

Kde koupit kvalitní český nábytek?

Obraťte se na českého výrobce nábytku NADOP, který Vám pomůže vytvořit Váš domov, který bude dávat smysl. Jedná se o rodinnou firmu působící na trhu již 25 let, která se zabývá výrobou a prodejem jak atypických prvků, tak zakázkového nábytku. Výhodou je možnost komplexního řešení celého interiéru z jednoho materiálového zdroje a ve stejném stylu. Více jak dvacetileté zkušenosti s výrobou nábytku, spolupráce s renomovanými architekty a sledování nových trendů v designu řadí společnost mezi uznávané nábytkáře. Široký sortiment výroby zahrnuje sedací soupravy, křesla, postele, ložnice, skříně, nábytek do obývacích pokojů a jídelen a především kuchyně.

Díky značce Česká kvalita – Nábytek, kterou společnost NADOP získala je zřejmé, že nábytek, který kupuje je čistě tuzemským produktem, který vyprodukoval český výrobce. Tato značka garantuje, že výrobek byl prověřen nezávislou odbornou institucí co se kvality, užitné hodnoty a bezpečnosti týče.

nábytek

 


Posted in Interier.