hodinový manžel (1)

Co byste měli udělat, než zavoláte stěhováky

hodinový manžel (1)

Lepší vyhořet než se stěhovat. Slavná věta, na kterou si vzpomene každý, kdo plánuje stěhování. Nemusíte na to být sami, natož se obtěžovat sháněním krabic od banánů. Stěhovací služby už vše zařídí. A pokud ve staré nebo nové domácnosti potřebujete něco opravit, obraťte se na hodinového manžela. Jak se ale připravit na stěhování?

Stěhování

hodinový manžel (2)Než si objednáte stěhovací služby, čeká vás ještě trochu práce. Měli byste totiž odhadnout, jak velké auto budete potřebovat a kolik věcí – respektive kolik krabic – pojme váš majetek. Firma totiž musí zajistit dostatek personálu a odhadnout čas, který tam stráví. Dopředu také poptejte, zda podnik nabízí krabice a ochranné prvky na nábytek. Samotné stěhování už probíhá většinou hladce, pokud je vše dobře připraveno a naplánováno. Najít správnou firmu pomůže například stránka firemniprofil.cz.

Hodinový manžel

Stěhování se neobejde bez drobných oprav. Ať už ve starém, nebo novém bytě. Někdy dokonce majitel požaduje nově vymalovat a uklidit nepořádek po stěhování od dosavadních nájemníků. Pokud se stěhujete do vlastního, pravděpodobně si úpravy budete už zajišťovat sami. Úklid celého bytu ještě před nastěhováním, nebo hodinový manžel se však může hodit i vám. Kde seženete všechny tyto služby?

Běžte na firemniprofil.cz

Vybírat firmu po internetu je skoro stejné jako střílet naslepo. Možná se trefíte, ale také můžete být velice zklamaní. Proto vznikla stránka firemniprofil.cz, kde najdete nejen kontakty na jednotlivé firmy, ale hlavně recenze ostatních zákazníků. Některé recenze jsou dokonce doplněné fotografiemi, nebudete mít tedy problém vybrat si mezi těmi nejlépe hodnocenými. Seznam firem doplňuje i mapa, takže si můžete vybrat firmu z blízkého okolí. Ozvete se na uvedený kontakt a detaily už proberete se samotným dodavatelem.


Posted in Interier.