moebelix

Pomocník do ložnice i kanceláře

moebelixKaždý student, ať malý nebo velký, stráví u svého psacího stolu velký počet hodin. Příprava do školy zabere dost času, zvláště psaní úkolů, příprava sešitů a učebnic na další školní den nebo čtení a zpracovávání seminárních prací, kterých je za studentská léta požehnaně. Proto by měl mít každý student takovou volně stojící lampu, která se mu bude nejen líbit, ale dávat především dostatek světla.

Stolní lampy se nehodí jen pro studenty, své uplatnění nacházejí v domácnosti i v kancelářích. Podle účelu, pro který si stolní lampy a lampičky pořizujeme, se rozdělují na interiérové a kancelářské.

Nabídka lamp je bohatá

Co člověk, to jiný vkus. Nabídka stolních lamp je široká a reaguje na potřeby a designové trendy. Samozřejmostí je spolehlivost a kvalita osvětlení.

Lampa v interiéru se dá pořídit v rámci kompletní ucelené řady série. Lampičkou tak můžete doplnit ve stejném designu centrální nebo nástěnné svítidlo či stojací lampu. Stejná série osvětlení se hodí především pro svítidla v prostorech, kde je obývací pokoj spojený s kuchyní. Sladěný design dodá celému interiéru jakýsi punc a nepůsobí dojmem „co dům dal“.

Patříte mezi ty, kteří si před spaním rádi přečtou dobrou knihu? Pak na vašem nočním stolku nesmí rozhodně chybět lampička. Dobré světlo je při čtení základ, vaše oči to jistě ocení.

Vybíráte-li stolní lampy a svítidla do kanceláře nebo na studentský stůl můžete popustit své fantazii uzdu, aniž byste brali ohled na interiér místnosti. V tomto případě je důležitý účel – osvětlení úzkého prostoru. Stolní lampy do kanceláře jsou většinou technického rázu, design zde ustupuje funkčnosti, kterou zabezpečuje instalovaný silnější zdroj. Lampa je ke směřování světla opatřená manipulativními prvky a různými klouby, což je pohodlné pro vaši práci.


Posted in Interier.