softub1

6 důležitých otázek při výběru vířivky

Rozhodli jste se pořídit si vířivku? Na trhu je jich spousta a každý prodejce o té své bude říkat, že je nejlepší. Na co dát ale pozor při výběru a jaké vlastnosti zvážit, aby vám přinášela jen vysněnou relaxaci a mohli jste se z ní těšit mnoho let? Když si položíte následující otázky, výběr si velmi usnadníte.

softub1 

  1. Kdo bude vířivku používat?
    Jste pár, rodina s dětmi, nebo hledáte vířivku jen pro sebe? Chcete ve vířivce pouze relaxovat nebo hledáte zábavu s přáteli či rodinou? Přemýšlejte tedy, pro kolik osob vířivku hledáte a jak ji chcete využívat.

 

Tip: Softub nabízí 3 velikosti s kapacitou 1 – 6 osob.


  1. Kam chcete vířivku umístit?

Vybrat správné místo je velmi důležité pro vaši pohodu ve vířivce. Místo by mělo být snadno přístupné, aby vás od používání vířivky po náročném dni neodradilo. Zvažte také, zda chcete vířivku používat celoročně, případně zda ji chcete využívat pod širým nebem, což má své kouzlo. Plánujete-li umístit vířivku na terasu, zvažte její nosnost a přístup. Špatný přístup nebo nízká nosnost mohou zkomplikovat, prodražit nebo dokonce znemožnit instalaci.

 

Tip: Softub je lehká přenosná vířivka s velmi snadnou instalací. Nemusíte se tedy omezovat a dokonce můžete zvolit jiné umístění v létě a jiné v zimě. Instalace na terasy bytů, kde bývá často problém s přístupem nebo vysokou hmotností tradičních vířivek, také není problém. 

 

  1. Jaký tvar a materiál vnitřní části chci?

Většina vířivek má pevně formované sedáky, takže vaše poloha i směřování trysek je předem dané. Jsou ale i vířivky, které tvrdé sedáky nemají. Mají vnitřní část měkkou a umožňují tak libovolnou polohu i pozici u masážních trysek. Měkká vnitřní část je nejenom pohodlná, ale dává také prostor pro dovádění dětí.

softub2

 

Tip: Softub je velmi pohodlná kvalitní měkká vířivka s výkonnými masážními tryskami. Je to první a nejprodávanější mobilní měkká vířivka. Na rozdíl od svých kopií není Softub nafukovací.

  1. Liší se vířivky zvukem, který při chodu vydávají?

Ano, liší. Odpočinek ve vířivce někdy nemůže být stoprocentní, když je samotná vířivka při provozu příliš hlučná. Ruch z hlučné vířivky může rušit nejen vás samotné, ale může vadit také sousedům.

 

Tip: „Vířivky Softub jsou díky své unikátní technologii motoru nejtišší vířivky na světě. Měkká PolyBond pěna navíc nepřenáší vibrace,“ uvedl Daniel Mika, jednatel společnosti Reest 21 s.r.o., oficiálního dealera vířivek Softub.

 

  1. Kolik za provoz vířivky zaplatím?

Často se při výběru vířivky klade větší důraz na pořizovací cenu než na provozní náklady. Přitom u některých vířivek provozní náklady převýší pořizovací cenu již po několika letech. Technologie ohřevu, příkon a izolace se u jednotlivých vířivek liší rozdíl ve spotřebě je často několikanásobný.

 

Tip: Softub je jediná vířivka, která ohřívá vodu pouze ztrátovým teplem motoru. Teplo navíc díky tělu vířivky z PolyBond pěny neuniká. Provozní náklady jsou tak při celoročním provozu venku pouze kolem 350 Kč za měsíc.

softub3

 

  1. Jaký další faktor je dobré zvážit?

 

Trh je plný „kvalitních“ vířivek, často v akci či slevě. U levných nebo nových značek bývá často problém s kvalitou, i záručním a pozáručním servisem. Hledejte tedy značku, která má historii a zkušeného prodejce, který má relevantní reference.

 

Tip: Softub se vyrábí od roku 1986, od roku 1996 se prodává v ČR. Na stránkách www.softub-spa.cz doporučujeme autentické reference doplněné o foto našich klientů.


Posted in Stavba.