spa - studio

Jakým chybám byste se při nákupu vířivky měli vyhnout?

spa - studioVířivka je investicí na dlouhou dobu. Pokud si pořídíte opravdu kvalitní model, který bude vyhovovat vašim potřebám, měla by vám sloužit opravdu velmi dlouho. Jakým chybám byste se tedy při koupi vířivky měli vyvarovat a na co si dávat pozor?

Pokud jste se rozhodli, že si koupíte vlastní vířivku, a s nákupem tohoto produktu ještě nemáte zkušenosti, doporučujeme vám vyhnout se následujícím chybám:

Nikdy nekupujte vířivku od neznámého výrobce

Nikdy nekupujte vířivku od neznámého výrobce. Na produkt dané značky se snažte najít co nejvíce recenzí a soustřeďte se na výhody, ale i nevýhody, které dané modely přináší. Budete-li kupovat vířivku na základě ceny a zanedbáte tak výběr konkrétní značky, může se stát, že si pořídíte produkt čínské výroby, který vám příliš dlouho radost dělat nebude.

Nikdy nepřehlížejte kvalitu skořepiny ani vnějšího obložení

Kvalitní skořepina je základem každé kvalitní vířivky, stejně jako vnější obložení. Pro člověka, který nemá s vířivkami zkušenosti, jsou v podstatě skořepiny i vnější obložení všech vířivek prakticky podobné. Opak je však pravdou. Kvalitní vířivky většinou mají skořepiny vyrobené z akrylátu a jsou velice odolné. V případě obložení jsou pak volena trvanlivá dřeva s vlastnostmi vhodnými právě pro obložení vířivých van, a to například cedr nebo smrk. Obložení může být také plastové, což ale například v exteriéru nepůsobí příliš vzhledně.

Neupřednostňujte cenu na úkor kvality

Cena by při nákupu vířivky rozhodně neměla hrát hlavní roli. Za nejnižší cenu pravděpodobně koupíte pouhé kopie originálních značek s velice nekvalitními komponenty i materiály. Navíc necertifikované vířivky mohou poškodit nejen vaši domácnost, ale i zdraví.

Nikdy nekupujte vířivku přes internet

Produkt, jako je vířivka (prodej), byste nikdy neměli kupovat přes internet. U vířivých van je nutné navštívit kamennou prodejnu specializovaného prodejce, který vám mnohdy poradí i s otázkami, které by vás ani nenapadlo si položit.

Velice kvalitním prodejcem vířivých van světové kvality je v České republice společnost SPA Studio. SPA Studio je u nás výhradním prodejcem amerických vířivek značky Canadian Spa International®, které jsou v České republice nabízeny již od roku 2009. Samozřejmostí jsou velice kvalitní komponenty, spolehlivost a moderní design. SPA Studio všem svým klientům pomůže nejen s výběrem nejvhodnější vířivky, ale poskytuje také maximální servisní podporu a technické zázemí. Vířivku si zde vyberou i ti nenáročnější klienti.

 

 


Posted in Interier, Stavba, Zahrada.