06. vnitřní instalace - hala

Podnikání v regionech ČR?

03. vnitřní instalace - hala

Při změně klimatu si dnes firmy a mnoho domácností nedovedou představit fungování bez klimatizace. To si už v roce 1992 uvědomoval Stanislav Ježek, když se při osamostatnění rozhodoval, jaký obor podnikání zvolí. Od samého začátku kladl důraz na precizní práci.

Se svým malým kolektivem postupně získával znalosti a zkušenosti při řešení individuálních požadavků a potřeb zákazníků. „Vyslechl jsem jejich přání, poradil jim, jak by klimatizace nejlépe plnila svou funkci, navrhl optimální řešení, připravil projekt a nakonec v požadovaném termínu zajistil dodávku a montáž. Přestože jsme sehraný tým a kolegům důvěřuji, jsem osobně přítomen u všech zakázek. Klimatizace patří mezi nejvíce vytěžovaná zařízení, jsou v provozu po větší část roku, proto vyžadují pravidelný servis, kterým se prodlužuje jejich životnost. Mám přehled o všech svých zakázkách a vím, že většinu zařízení, jež jsme montovali před deseti i patnácti lety, stále funguje. To je nejlepší kredit naší práce,“ říká Stanislav Ježek.

Stopy jeho firmy jsou patrné jak v Česku, tak i v zahraničí. Od založení namontovala necelé čtyři tisíce klimatizací v domácnostech, administrativních budovách, technologických a kalibračních místnostech, laboratořích, skladech, všude tam, kde je vyžadován komfort pro lidi či technologickou nutnost. Majitel je z vinařské rodiny, proto se zájmem navrhuje a montuje chlazení i do vinných sklípků a vinných archívů. Během uplynulého čtvrt století si osahal řadu technologií, ale zůstává věrný výrobkům japonské značky FUJITSU GENERAL, která je zárukou vysoké kvality a spolehlivosti. Dodnes je jejím autorizovaným servisním partnerem.


Posted in Interier, Stavba.