INFOTHERNMA

INFOTHERMA 2021 VIRTUÁLNĚ na www.infotherma.cz INFOTHERMA 2022 V LEDNU NA VÝSTAVIŠTI V OSTRAVĚ

infothermaV podzimních a zimních měsících jsou hojně navštěvováni zájemci, odborníci a tradiční návštěvníci výstavy webové stránky www.infotherma.cz . I to nás vedlo k rozhodnutí připravit projekt s názvem INFOTHERMA 2021 VIRTUÁLNĚ. Zde na jednom místě nabízíme návštěvníky těchto stránek aktuální nabídku některých vystavovatelů, zajímavé odkazy a náměty. Virtuální Infotherma je rozdělena do několika kategorií oborového členění. Prezentována a zveřejněna bude od 9/2020 do 9/2021 na stránkách www.infotherma.cz .

V případě zájmu je možné pokračovat v projektu zapojení. Stránky budou po celý rok doplňovány a aktualizovány. Součástí nabídky vystavovatelů jsou i poptávkové formuláře prostřednictvím kterých máte možnost kontaktovat firmy s konkrétním požadavkem.

Zveme Vás na podstránky www.infotherma.cz , kde najdete projekt INFOTHERMA 2021 VIRTUÁLNĚ.

Již nyní připravujeme výstavu Infotherma 2022, která probíhá na výstavě v Ostravě ve dnech 24. až 27. ledna 2022. V České republice se jedná o významnou takto specializovanou výstavu se zastoupením českých, evropských a světových značek a produktů a produktů tepelné pohody našich domovů, kancelář a další objekty. Výstava se již téměř 30 let snaží mapovat technický pokrok a tradiční se setkáním návštěvníků, odborné veřejnosti a stálých i nových vystavovatelů. Připravte se na to, že výstava je úzce zaměřena na vytápění, úspory energie a využití obnovitelných zdrojů, těší se u návštěvníků stálé pozornosti. Zejména proto, že česká domácnost vynakládá největší část svých finančních prostředků právě na náklady spojené s vytápěním, spotřebou energií a vody.

Výstavy Infotherma jsou známé i týmy, které zde hojně diskutují o smysluplném využívání obnovitelných zdrojů. Vytvořte a právě proto bude opět třetí výstavní plochy určeny tímto tématem. Prezentovány zde budou firmy s tepelnými čerpadly, solárními panely a systémy topení s využitím rekuperace. Zvláštní pozornost bude na výstavu věnovanou možnostem decentralizace výroby energií z obnovitelných zdrojů, umísťování fotovoltaických panelů na střechy domů, možnost přežití přebytku vyrobené energie a spolupráce s centrálními výrobci a distribučními energiemi. Součástí Infothermy 2022 bude opět bohatý doprovodný program a několik poradenských středisek.

Těšíme se na setkání s Vámi na tradiční výstavě Infotherma 2022 v lednu na ostravském výstavišti.

Agentura INFORPRES

e-mail: bujakova@inforpres.cz


Posted in Interier, Stavba, Zahrada.